Uznany ekspert w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, mentor i doskonały mówca. Jest prezesem zarządów w kilku firmach z branż consulting i szkolenia, produkcja i handel oraz systemy informatyczne i aplikacje mobilne. Autor książki ”Pierwsze prawo marketingu”. Właściciel marki „KRENIG” – galanteria skórzana.

Niezwykła charyzma i kreatywność, człowiek inspiracja i encyklopedia praktycznej wiedzy. Porywa tłumy swoimi wystąpieniami i zaraża dobrą energią. Uczy w jaki sposób racjonalnie zakładać i prowadzić biznes, jak zdobyć kompetencje i umiejętności i jak pracować nad sobą aby umiejętnie rozwijać biznes bez względu na lepsze czy gorsze czasy.

Zarabia miliony, choć przydarzyło mu się również  stracić wszystko i zaczynać od początku. W marketingu sieciowym uznawany jest za jednego z najlepszych liderów, szkoleniowców i mówców motywacyjnych w branży. Jego misją jest inspirowanie innych do rozwoju i wspomaganie tych, którzy chcą zajmować się biznesem etycznie, uczciwie i profesjonalnie.