OKTAWIA NOWACKA
To jedna z najbardziej pozytywnych osób jakie poznałam. Ogromna dojrzałość emocjonalna, wola walki i samodyscyplina to cechy jakie należy posiadać aby osiągać sukcesy w sporcie ale czy tylko w sporcie? Jak wiele wspólnego ma sport z biznesem? Ile musimy poświęcić? To dla mnie ogromny zaszczyt i przyjemność gościć na naszej konferencji tak cudownego człowieka i rewelacyjnego sportowca.
Sama o sobie mówi: „Jestem osobą pozytywnie nastawioną do życia, uważam, że uśmiech na twarzy to podstawa 🙂
Sport nauczył mnie wytrwałości, ciężkiej pracy, upadania i podnoszenia się z kolan, dlatego lubię nowe wyzwania. Poza sportem moją pasją są podróże. Wyjeżdżam w każdej wolnej chwili, o ile taka się znajdzie. Marzę o tym, aby zwiedzać świat, odkrywać nowe miejsca, inne kultury i… siebie. Do zdrowia podchodzę w sposób holistyczny. Uwielbiam zgłębiać tajniki zdrowego odżywiania – jestem weganką. Nie boję się zmian, wierzę, że jesteśmy odpowiedzialni za kreowanie własnego życia.”
Oktawia Nowacka, brązowa medalistka Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016, zwyciężczyni pucharu świata, Medalistka Mistrzostw Świata i Europy. 

To czego ja jestem pewna to fakt, że po spotkaniu z Oktawią będziemy się więcej uśmiechać i poczujemy silną motywacje do pracy i do życia .

<- powrót