Wizażystka i stylistka – właścicielka firmy AUBERGINIA Kreowanie Wizerunku w Poznaniu, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza, Szkoły Wizażu i Stylizacji Beauty Art oraz Akademii Kreacji Wizerunku w Warszawie, wykładowca szkół modowych i wizażu. Kształciła się u wielokrotnej mistrzyni Polski w makijażu i wicemistrzyni świata oraz mistrza świata w makijażu profesjonalnym, ukończyła warsztaty fotografii mody z Krzysztofem Dziamskim z  London College of Fashion. Pracowała z Małgorzatą Kożuchowską, Tomaszem Karolakiem, Adą Szulc z programu X-Factor, Antoniną Choroszy, Martą Podulką finalistką X-Factor Aleksandrą Radwańską (Mania z serialu Przepisu na życie) czy Reprezentacją Polski w Piłce Nożnej. Współautorka palet do analizy kolorystycznej Colorkey obecnych na polskim rynku. Stale poszerza swoją wiedzę na kursach i szkoleniach, by trzymać rękę na pulsie. Stylistka I w Polsce Wyborów Miss Na Wózku, stylistka podczas HUSH WARSAW 2013, Zakupowego Szaleństwa InStyle w Warszawie. Członek jury podczas wyborów kobiet do wiosennej akcji METAMORFOZY Radia RMF MAXX’2010. Gość programu Dzień Dobry TVN, Studio Poznań w TVP Poznań, Teleskopu czy telewizji WTK. Trener kreowania wizerunku w projekcie warsztatów Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym w Bydgoszczy. Wizażystka wyborów Miss Polonia 2008 Ziemi Leszczyńskiej, Miss Ławica 2009. Prowadzi liczne szkolenia, warsztaty, kursy dla osób indywidualnych oraz dla firm, wykładowca m.in. w szkole Fashion School, współpracuje z firmami, szkołami, organizacjami, instytucjami oraz pomaga indywidualnie kobietom i mężczyznom. Szkoliła m.in Straż Pożarną w Wielkopolsce, w tym zarówno rzeczników jak i komendantów. Uczy makijażu, przeprowadza analizy kolorystyczne, analizuje sylwetki i szafy, pracuje jako personel shopping. Doradza, pomaga, kreuje, ubiera lecz nie przebiera, a w swojej pracy ceni wartość edukacyjną.

DLACZEGO WARTO MNIE WYBRAĆ?

  • 12 lat obecności na rynku wizażystów i stylistów
  • zaufały mi liczne firmy i klienci indywidualni
  • przeszkoliłam około 500 osób
  • spędziłam ponad 400 godzin na zakupach z klientkami
  • moje doświadczenie to około 1000 godzin szkoleniowych
  • działam skutecznie i konsekwentnie

REFERENCJE – OPINIE O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

Pani Marzena za każdym razem wykazuje się ogromnym profesjonalizmem, przygotowaniem merytorycznym oraz indywidualnym podejściem do grupy szkoleniowej. Przykładem niech będą szkolenia rzeczników prasowych Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu oraz Toruniu. Z najwyższą odpowiedzialnością polecam Panią Marzenę jako trenerkę kompetentną, otwartą, przywiązująca wagę do każdego szczegółu prowadzonych zajęć. Praca przebiega bezkonfliktowo i terminowo, co stanowi dodatkowy bodziec do stałej współpracy.
Mediastorm Centrum Szkoleń Medialnych

Pani Marzena była odpowiedzialna za prowadzenie zajęć z grupą 10 pań w dziedzinie wizażu i przygotowania makijażu na imprezę wieczorową. Na zakończenie spotkania wszystkie uczestniczki spotkania były bardzo zadowolone z jego efektów i wyglądały pięknie w trakcie zabawy tanecznej.
Bardzo udana współpraca z Panią Marzeną Lampasiak przy pierwszym wspólnie realizowanym projekcie, który cechował pełen profesjonalizm, z pewnością zaowocuje współpracą podczas kolejnych imprez.
Marcin Bacik – właściciel
GRUPA ADVENTURE PLANET

Z przyjemnością polecamy usługi Pani Marzeny Lampasiak, której zleciliśmy wykonanie dla nas stylizacji manekinów oraz modelek podczas akcji „Wysypy modowe” w Galerii Pestka. Stroje do ekspozycji były wybierane z oferty wiosenno-letniej naszych sklepów. Staranny u trafny dobór zestawów przekonał nas o znajomości przez Panią Marzenę aktualnych trendów i umiejętności kreowania wizerunku. Podczas realizacji zlecenia Pani Marzena dała się poznać jako osoba bardzo zaangażowana w projekt, odpowiedzialna, kreatywna i otwarta na współpracę.
Norbert Fijałkowski
Dyrektor Centrum Handlowego Galeria Pestka

Dzięki współpracy z Panią Marzeną odkryłam jak zbudować spójny, biznesowy wizerunek. Na co dzień korzystam z jej rad, w szczególności jak dobierać dodatki i kolory.
Magdalena Jarosz – coach biznesowy

I recently had the opportunity to work with Marzena on a short film project for a large private company. Marzena was extremely personable, knew how to carry herself on a film set, and above all else was very professional. I look forward to working with her again in the future! Good luck Marzena!
Ryan Pasko, wokalista Killing Silence