HENRYK MRUK
W gronie ekspertów na naszej konferencji będziemy mieli przyjemność gościć Pana profesora Uniwersytetu Ekonomicznego Henryka Mruka
„Ekspert w zakresie skutecznego przywództwa, marketingu, zarządzania sprzedażą. Był przewodniczącym oraz członkiem kilku rad nadzorczych („Jedynka”, „Delecta”, „Astra”, „Emax”). Przez prawie 20 lat był właścicielem i liderem Agencji Marketingowej „Focus”.
Jest profesorem zwyczajnym na Wydziale Gospodarki Międzynarodowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, pracuje w Katedrze Handlu Międzynarodowego. Opublikował ponad 800 pozycji zwartych i artykułowych. W 2013 roku uzyskał Nagrodę Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za podręcznik pt. „Marketing. Satysfakcja klienta i rozwój przedsiębiorstwa”.
Prowadzi zajęcia na studiach MBA oraz podyplomowych z zakresu przywództwa, marketingu i zarządzania sprzedażą.”
To dla nas ogromny zaszczyt i radość ,że Pan profesor przyjął nasze zaproszenie . Dzisiaj juz wiem , że to będzie bardzo wartościowy wykład w którym poza ogromna wiedzą merytoryczną znajdzie siĘ mnóstwo wniosków z bogatego doświadczenia Pana profesora ale i głębokich przemyśleń, które zostaną w nas po konferencji.

<- powrót