Program konferencji

 1. Dobra strategia fundamentem przedsiębiorstwa

  Dziś liczy się jak szybko tworzymy nowe możliwości, kreujemy nowe pomysły oraz jak szybko generujemy nową wartość dla klienta.
  Prelegent: Małgorzata Kusyk

 2. Kreowanie marki w Internecie. Dobry PR to klucz do sukcesu

  Jak zwiększyć rozpoznawalność marki przedsiębiorcy w internecie? Jak dobrać odpowiednie kanały do promocji swojej marki.
  Prelegent: Emilia Bartosiewicz

 3. Jak sprawić by klienci do nas wracali i mówili o nas innym?

  Jakie zachowania pracowników zaangażowanych w sprzedaż i kontakt z klientem – świadome lub nie – sprawiają, że klienci – świadomie lub nie – wracają i dodatkowo polecają innym naszą firmę, produkty i usługi.
  Prelegent:  Paweł Nowak

 4. Dane osobowe, prawnie, praktycznie, po ludzku – o co chodzi?

  Co zrobić aby przygotować się do spełnienia wymogów RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.).
  Prelegent:  Bożena Krawczuk

 5. Historia firmy ETNO CAFÉ

  Rynek kawy jest niezwykle ciekawym ale i wymagającym biznesem. Sam pomysł i bezpośrednie źródło – plantacja kawy w Etiopii – nie wystarczą. Trzeba ogromnej wiary, pasji, zaangażowania, wielkiej pracy, ciągłego uczenia się i dobrej strategii aby dojść do momentu w którym jest Etno Cafe. Niezwykła podróż do świata kawy, która stała się pasją wielu osób tworzących tę firmy. Podczas konferencji nie tylko urzeknie Państwa ciekawa historia ale i doskonały smak świeżo zmielonej aromatycznej kawy prosto z Etiopii. 
  Prelegent: Łukasz Mrowiński