Ewa CzertakEWA CZERTAK

Ekspert i praktyk personal branding dla przedsiębiorców, mentor, mówca motywacyjny. Prezes Akademii Marki z Klasą, wspólnik Business Unlimited Sp. J., Master Business Trener, level superior, od 2004 Certyfikowany coach ICC, praktyk storytellingu, prelegentka konferencji, autorka artykułów o marce, pisze bloga Master Personal Branding. Twórca programu kursu budowania marki przedsiębiorcy Personal Branding „Bądź widzialna marką” oraz Akademii Mentora, która szkoli i rozwija przedsiębiorców do roli mentorek biznesu. Współtworzy Lady Business Club. Ekspert portalu Centrum Kariery Golden Line oraz Brand24. Lubi aktywnie spędzać czas wolny, biega, jest maratończykiem, jeździ konno. Jej misja to: Czynić ludzi Wielkimi.

Od 2008 roku pracuje z Top menadżerami BZ WBK, przygotowuje do inspirujących wystąpień publicznych oraz wdraża skuteczne metody prezentowania osobistej marki w środowisku biznesowym.

Działaniem daje przykład, że szlachetność w zachowaniu, wyglądzie, mowie przekłada się na szlachetność w biznesie i relacje z klientami.

Ludzie zawsze obarczają okoliczności winą za to, kim są. A ja nie wierzę we wpływ okoliczności. Ci, którzy do czegoś dochodzą, wstają i szukają odpowiednich okoliczności, a jeśli ich nie znajdują, sami je tworzą.” G.Shaw

Jest przekonana, że budowanie marki własnego nazwiska wymaga odwagi, za tym stoją właściwe wybory w biznesie, odpowiedzialność, etyka. Dlatego współtworzyła Polski znak towarowy, zarejestrowany w Urzędzie Patentowym Rzeczpospolitej Polskiej. Znak powstał w 2012 roku, a po raz pierwszy został przyznany w roku 2013. Głównym celem postawionym przez twórców znaku Marki z Klasą jest praca na rzecz stworzenia i popularyzacji etosu polskiego przedsiębiorcy.

W Akademii Marki z Klasą rozwiązuje rzeczywiste problemy właścicieli firm. Zbiera doświadczenie i najlepsze praktyki z zrealizowanych XXV edycji półrocznych kursów w autorskim programie Personal Branding. Akademię tworzy wraz z wyjątkowym zespołem ekspertów. Każdy ekspert oprócz unikalnej wiedzy wnosi do akademii doświadczenie sukcesu biznesowego w swojej firmie. Akademia rekomenduje budowanie marki osobistej właścicielom firm oraz freelanserom, którzy poprzez renomę i rozpoznawalność nazwiska chcą dotrzeć do szerokiego grona odbiorców oraz zwiększyć wartość usług i produktów.

Misją Akademii jest wskazanie przedsiębiorcom rzeczywistych szans i wykorzystanie w rozwoju firmy wszystkich elementów brandingu to jest marki osobistej, marki firmowej, marki produktu i usługi. Efektem działań podjętych przez przedsiębiorcę jest stworzenie w odbiorze rynku spójnej, holistycznej marki przedsiębiorstwa, reprezentowanej przez markę osobistą właściciela.

Certyfikaty:

– Certyfikat Master Business Trainer level superior;

– Certyfikat konsultanta w zakresie oceny kompetencji społecznych i emocjonalnych, akredytacja Hay Group;

– Certyfikat Coacha International Coaching Community Lambent do Brasil, 2004 (numer certyfikatu 31);

– Dyplom ukończenia kursu Master Coach ICC – trening zaawansowany, zawierający narzędzia executive i team coaching, prowadzony przez trenera i współzałożyciela ICC Josepha O’Connor, 2005;

– Studia Podyplomowe Trenera Grupowego w Laboratorium Psychoedukacji przy Wyższej Szkole Psychologii Społecznej, 2006-2007;

– Dyplom MBA wydany przez Prywatną Wyższa Szkołę Business’u i Administracji w Warszawie – specjalizacja marketing i zarządzanie 1996-1999;

– Członkini International Coaching Community (ICC).