Konferencja Bądź Świadomym Przedsiębiorcą” – edycja IV

Data 22.11.2019 r.
Miejsce HOTEL VILLA ROYAL, ul. Sienkiewicza 2a,  63-400 Ostrów Wielkopolski
 
godz. 17.00

Cena 150,00zł brutto

Zarejestruj

Opis wydarzenia

Czy wiesz jak  wiele możesz otrzymać, jeśli tylko odważysz się słuchać?

Czy jesteś świadomy, jak wielki masz wpływ na otaczający Cię świat?

Świadomość to bardzo szeroki obszar, w którym każdy z nas odkrywa coś dla siebie.

Cel i idea stowarzyszenia to wzrost świadomości wśród aktywnych i potencjalnych przedsiębiorców. To przestrzeń która powstała, aby wspierać i rozwijać budowanie świadomości siebie, swoich wartości, umiejętności i możliwości.

Jak co roku do Ostrowa Wielkopolskiego przyjeżdżają osoby z niezwykle interesującą historią swojej drogi, z własnym bagażem doświadczeń i nauką jaką z tego wynieśli, dając nam tym samym kopa inspiracji i motywacji .

Podczas przerwy z poczęstunkiem – przygotowanym przez doskonałych kucharzy – będziemy mieli możliwość wymiany kontaktów, myśli i bliższego poznania z innymi uczestnikami wydarzenia.

To jedyna taka konferencja w naszym regionie, to właściwy czas i miejsce, to niezwykły zaszczyt i wielka wartość spotkania w jednym miejscu tak wyjątkowych osób.

         Patrycja Cierocka-Szumichora – Dyrektor artystyczna marki Patrizia Aryton, to kobieta, która czuje się dobrze z tym jak jest i jaka jest. To kobieta, która ma swoje wartości, inspiracje i pasje i wszystko co robi, jest spójne z nimi. Opowie nam historię rodziny pasjonatów, którzy stworzyli firmę istniejącą na rynku od 30 lat Patrizia Aryton. To opowieść o historii marki oczami kolejnego pokolenia rodziny, które mierzy się z niezwykle wymagającym i dynamicznym rynkiem „fashion” na miarę swoich czasów. Dyrektor kreatywna opowie nam o rozkwicie przedsiębiorstwa i załamaniu na rynku, o ludziach którzy tworzą markę i niebezpieczeństwach, których nie sposób uniknąć. 30 lat na rynku to sukcesy i porażki, to wzloty i zwątpienia, ale to przede wszystkim pasja, zaangażowanie, ciężka praca i wiara w wartość tego co Patrizia Aryton daje kobietom poprzez dobrej jakości ubrania.

            Piotr Krenig Uznany ekspert w zakresie edukacji biznesowej i marketingowej, przedsiębiorca, mentor i doskonały mówca. Jest prezesem zarządów w kilku firmach z branż consulting i szkolenia, produkcja i handel oraz systemy informatyczne i aplikacje mobilne. Autor książki ”Pierwsze prawo marketingu”. Właściciel marki „KRENIG” – galanteria skórzana.

Niezwykła charyzma i kreatywność, człowiek inspiracja i encyklopedia praktycznej wiedzy. Porywa tłumy swoimi wystąpieniami i zaraża dobrą energią. Uczy w jaki sposób racjonalnie zakładać i prowadzić biznes, jak zdobyć kompetencje i umiejętności i jak pracować nad sobą, aby umiejętnie rozwijać biznes bez względu na lepsze czy gorsze czasy.

Zarabia miliony, choć przydarzyło mu się również  stracić wszystko i zaczynać od początku. W marketingu sieciowym uznawany jest za jednego z najlepszych liderów, szkoleniowców i mówców motywacyjnych w branży. Jego misją jest inspirowanie innych do rozwoju i wspomaganie tych, którzy chcą zajmować się biznesem etycznie, uczciwie i profesjonalnie.

            Iwona Guzowska polska bokserka i kickboxerka,  mistrzyni świata, Europy i Polski, a także przez dwie kadencje polityk, ale przede wszystkim świadoma kobieta, autorka książki „Najważniejsza decyzja”. Jeśli określimy wzorzec wytrwałości, woli walki, nieugiętości, hartu ducha i dobrego serca to będzie to właśnie Iwona Guzowska. Wojowniczka, dla której zasady fair play są wartością najwyższą. 

Jak skupić się na swoim zadaniu, gdy dookoła jest tak wiele odwracających uwagę i stresogennych czynników. Jak wierzyć w swoje możliwości, gdy cały czas czuje się oddech konkurencji. Wiele zaczerpniętych ze świata sportu mechanizmów radzenia sobie z tymi wyzwaniami, można z powodzeniem przenieść na życie codzienne. Walka jest nierozerwalną częścią życia człowieka i zrozumienie jej istoty, a przede wszystkim poznanie siebie samego, to droga do sukcesu w każdej dziedzinie.
Wiedza jaką podzieli się z nami to jej osobiste przeżycia i doświadczenia. Wychodząc z naszego spotkania  staniecie się bogatsi o wiarę, że można i warto jest działać, że trzeba podnieść rękawicę.

PROGRAM SPOTKANIA

16.45 – 17.00   REJESTRACJA UCZESTNIKÓW
17.00 – 17.15  POWITANIE GOŚCI
17.20 – 18.00  WYSTĄPIENIE Patrycja Cierocka -Szumichora

            Historia marki „PATRIZIA ARYTON”

            Podążanie za modą czy trwanie przy swoich wartościach.

18.05- 18.50   WYSTĄPIENIE Piotr Krenig  

            Prawo do sukcesu.

            Dlaczego jednym się udaje, a innym nie?

18.55 – 19.35 PRZERWA NA NETWORKING, POCZĘSTUNEK

19.15 – 19.45  WYSTĄPIENIE – Iwona Guzowska

            Jestem tak silna jak chcę.

20.20 -21.00   LOTERIA WIZYTÓWKOWA, NETWORKING

Patronat Honorowy

Sponsorzy Konferencji

Partnerzy Medialni


Nie możesz przegapić tego wydarzenia.

Zarejestruj

Warsztaty – Wydajny biznes bez stresu

Prowadzący – Bartłomiej Filipek

Data 19.09.2019 r.
Miejsce HOTEL VILLA ROYAL, ul. Sienkiewicza 2a,  63-400 Ostrów Wielkopolski
 
godz. 13.00-16.00

Cena 150,00zł brutto

Zarejestruj

Opis warsztatów

Wydajny biznes bez stresu, czyli jak zwiększać marże, zyski i przychody nie przypłacając tego własnym zdrowiem i radością życia

Jeśli masz już dosyć dźwigania swojej firmy na własnych plecach:

 • niekończącej się walki o klientów,
 • użerania się z pracownikami i dostawcami, na których nie możesz polegać,
 • ciągłego stresu i braku czasu dla siebie i swoich bliskich,
 • poczucia irytacji, rozczarowania lub bezradności, narastającego z każdym nowym wyzwaniem,

koniecznie weź udział w tych warsztatach.

W ciągu 3 godzin dowiesz się:

 1. jak świadome zarządzanie procesami biznesowymisprawia, że prowadzenie firmy staje się źródłem radości i osobistego spełnienia, przynosząc jednocześnie sukces finansowy,
 2. jakie procesy w Twojej firmiewarto najpilniej wdrożyć lub usprawnić, żeby poprawić rezultaty biznesowe i podnieść jakość własnego życia,
 3. jak zamieniać pojedyncze sukcesy w powtarzalne procesy, które można łatwo usprawniać, delegować i skalować, żeby Twoja firma rosła, nawet kiedy nie ma Cię w pobliżu,
 4. jak możesz łatwo zwiększyć przychody i marże, by Twoja firma mogła się rozwijać, nawet jeśli ograniczysz ilość własnej pracy, jaką w nią wkładasz.

Poznasz praktycznie rozwiązania, które możesz samodzielnie wdrożyć w swojej firmie, żeby czerpać przyjemność z własnej pracy oraz satysfakcję z sukcesów biznesowych.

Zapisz się teraz!

Zajęcia odbędą się 19 września od godz. 13.00 do 16.00 w Hotelu Villa Royal, przy ul. Sienkiewicza 2a w Ostrowie Wielkopolskim

Warsztaty poprowadzi Bartłomiej Filipek, doradca biznesowy z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, sprzedaży, zarządzania wydajnością zespołów i jakością przywództwa, który przez wiele lat zarządzał procesami biznesowymi w polskich i międzynarodowych firmach.

Zarejestruj

Warsztaty – Trening odwagi, wytrwałości i radości życia

Prowadzący – Bartłomiej Filipek

Data 19.09.2019 r.
Miejsce HOTEL VILLA ROYAL, ul. Sienkiewicza 2a,  63-400 Ostrów Wielkopolski
 
godz. 16.30-19.30

Cena 150,00zł brutto

Zarejestruj

Opis warsztatów

Trening odwagi, wytrwałości i radości życia dla przedsiębiorców

Jeśli prowadzenie własnej firmy przytłacza Cię zamiast uskrzydlać:

 • brakuje Ci pomysłów,
 • nie masz energii, żeby mierzyć się z przeciwnościami,
 • kolejne wyzwania przyprawiają Cię o wściekłość lub bezradność,
 • ciągniesz to wszystko z konieczności,

najwyższa pora zadbać o siebie. Uwolnić się od skutków długotrwałego stresu, który pozbawia Cię radości życia, satysfakcji z pracy, pomysłowości i siły przebicia. Sprawia, że trudno Ci rozwinąć skrzydła w biznesie.

Jak uwolnić się od stresu i odzyskać pełnię własnych możliwości?

Tego dowiesz się podczas treningu, który odbędzie się 19 września od godz. 16.30 do 19.30 w Ostrowie Wielkopolskim.

 1. Dowiesz się czym właściwie jest stres i jak pozbawia przedsiębiorców szans na sukces w biznesie i na spełnienie w życiu.
 2. Poznasz praktyczne ćwiczenia do samodzielnego stosowania na co dzień, dzięki którym uwolnisz się od stresu i jego zgubnych konsekwencji.
 3. Poznasz sposoby pozwalające samodzielnie docierać do odwagi, wytrwałości i radości życia oraz do innych uskrzydlających uczuć zawsze kiedy ich potrzebujesz.
 4. Zrozumiesz wpływ emocji na wydajność pracy Twojego mózgu, poziom energii życiowej oraz stan Twojego zdrowia i nauczysz się praktycznie korzystać z tej wiedzy na co dzień.

Dzięki temu treningowi odzyskasz siłę, wiarę w sukces i radość życia.

Zapisz się teraz!

Zajęcia poprowadzi Bartłomiej Filipek, trener siły i odporności psychicznej, doradca biznesowy z kilkunastoletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, sprzedaży, zarządzania wydajnością zespołów i jakością przywództwa, który przez wiele lat zarządzał procesami biznesowymi w polskich i międzynarodowych firmach.

Zarejestruj

Cykl spotkań przy kawie

Zapraszamy na I spotkanie z „Cyklu spotkań przy kawie”, którego tematem będzie ODWAGA.

Zapraszamy dnia 03.04.2019 r. o godzinie 9:30 do Restauracji Villa Royal
Koszt: 30 zł

Relacja fotograficzna z Konferencji „Bądź Świadomym Przedsiębiorcą” 16.11.2018 r.

Konferencja „Bądź Świadomym Przedsiębiorcą” 16.11.2018 r. Hotel Villa Royal Ostrów Wielkopolski

Już 16.11.2018 r. o godzinie 17:00 w Hotelu Villa Royal w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się III edycja konferencji „Bądź Świadomym Przedsiębiorcą”.

Konferencja ma na celu budowanie świadomości wśród przedsiębiorców, menadżerów. Świadomość to nie tylko wiedza merytoryczna, ale przede wszystkim świadomość siebie, motywacja do działania, umiejętność rozwiązywania problemów i podnoszenia się po porażkach. Fantastyczni goście, piękne otoczenie, miła atmosfera, wartościowe rozmowy – to gwarancja, że dokonali Państwo najlepszego wyboru na piątkowy wieczór. Podczas konferencji zyskujemy nie tyko wiedzę i wskazówki, ale też nowe kontakty i możliwość zaprezentowania siebie i swojej firmy . Poznajmy się lokalnie, aby działać globalnie . Zapraszamy!

Prelegenci Konferencji III

PROGRAM SPOTKANIA
17.00 – 17.15   REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

17.15 – 17.25  POWITANIE GOŚCI

17.25 – 18.10  WYSTĄPIENIE prof. HENRYK MRUK
Skuteczne przywództwo – o krok przed innymi.
Rozwój – magiczna formuła czy ciężka praca.
Wartość – wyzwanie strategiczne – pułapki mentalne.

18.15- 18.30   Rozmowa z MICHAŁEM NOWICKIM – doradcą restrukturyzacyjnym , o naprawianiu przedsiębiorstwa i podnoszeniu się z kolan. O restrukturyzacji i upadłości przedsiębiorstw.

18.35 19.10  PRZERWA I POCZĘSTUNEK

19.15 – 19.45  WYSTĄPIENIE – OKTAWIA NOWACKA
Jak uśmiechać się do życia kiedy jest pod górkę? Jak porażkę zamienić w sukces?
Przedsiębiorca, sportowiec, menadżer – każdy walczy o swój medal.
Im wyżej mierzysz tym więcej osiągasz.

19.50- 20.20   Rozmowa z KATARZYNĄ NIEZGODĄ

Jaką kobietą jest liderka? Jakim liderem jest kobieta? Jak trudno rozbić szklany sufit?
Czy popularność jest motorem czy przekleństwem kobiety biznesu?

20.20 -21.00   LOTERIA WIZYTÓWKOWA, PYTANIA DO EKSPERTÓW, NETWORKING


                               Udział w konferencji jest płatny        Cena 100 PLN

 

 

Patronat Honorowy

Sponsorzy Konferencji

Partnerzy Medialni

Partnerzy Biznesowi

Śniadanie biznesowe

Zapraszamy na śniadanie biznesowe 05.07.2018 r.

Gala podsumowująca XIII edycję Konkursu Grantowego

26.01.2017 r w Forum Synagoga odbyło się  uroczyste podsumowanie XIII edycji Konkursu Grantowego, na którym mieliśmy przyjemność przedstawić zrealizowany projekt – Konferencję „Bądź Świadomym przedsiębiorcą”. Stowarzyszenie Świadomi w Biznesie reprezentowały: Aldona Talaga – Działocha, Aneta Mielicka, Beata Żebrowska – Barna.

Warsztaty „KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA PIĘKNA I STYLOWA” 18.11.2017 R.

Warsztaty „KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA PIĘKNA I STYLOWA” 18.11.2017 r.

SZTUKA MAKIJAŻU I WIZAŻU

Prowadząca: Marzena Lampasiak

PLAN WARSZTATÓW

1. WARSZTATY MAKIJAŻU (4 godziny)                   

 • nauka makijażu każdej z pań/ każda z pań ma lustro i wykonuje makijaż
 • przygotowanie twarzy do makijażu
 • jak dobrać podkład i korektor?
 • korygowanie kształtu oczu – szybki makijaż na każdy dzień
 • malowanie ust
 • jak używać różu
 • niedrogie a dobre czyli skuteczne kosmetyki z Twojej drogerii
 • domowe sposoby na pielęgnację
 • odpowiedni wygląd a doskonałe samopoczucie

 Co się będzie działo?:

 • przekażę mnóstwo praktycznych informacji o makijażu
 • poznasz kolory idealne dla Twojej tęczówki
 • pokażę makijaż idealny do pracy
 • będziesz umiała wybierać kosmetyki odpowiednie dla siebie
 • zobaczysz, że wystarczy 5 minut, by poczuć się lepiej
 • pokażę makijaż idealny do pracy
 • niedrogie a dobre czyli skuteczne kosmetyki z Twojej drogerii

2. WARSZTATY ZE STYLISTKĄ – (2,5 godziny)

 • jesteś własną marką, dbaj o nią!
 • kolory które warto nosić przy twarzy
 • obalimy mit czarnego koloru
 • typy sylwetek – otrzymasz jasne i konkretne wskazówki
 • pokaż atuty, schowaj mankamenty

Twoje korzyści ze spotkania:

 • wzmocnisz pewność siebie
 • poznasz znaczenie kolorów
 • przejmiesz kontrolę nad swoim wizerunkiem
 • otrzymasz jasne i konkretne wskazówki
 • poznasz typy sylwetek i ich atuty
 • zobaczysz, że wystarczy 5 minut, by poczuć się lepiej

Zarejestruj

Zarejestruj się na warsztaty!

Rejestruj
Nadchodzące wydarzenia
czerwiec 2024
PWŚCPSN
      1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
« maj   lip »

Szkolenie „Bądź Świadomym Przedsiębiorcą”

Szkolenie „Prawa konsumenta”

PROGRAM SZKOLENIA

 1. Podstawowe pojęcia prawne wynikające z kodeksu cywilnego
  • Pojęcie konsumenta w obowiązujących przepisach prawnych z uwzględnieniem zmian definicji legalnych,
  • Pojęcie terminów w Kodeksie cywilnym,
  • Pojęcie oświadczenia woli w Kodeksie cywilnym.
 2. Rodzaje odpowiedzialności przedsiębiorcy z tytułu wad towaru sprzedanego
  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA PODSTAWIE RĘKOJMI
   (Po zmianach wprowadzonych ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta do kodeksu cywilnego)
  • ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA PODSTAWIE GWARANCJI
 3. Zwrot towarów niewadliwych
 4. Zakup poza lokalem przedsiębiorstwa i na odległość. Obowiązki informacyjne sprzedawcy

Prowadząca: Anna Stawicka
http://swiadomiwbiznesie.pl/anna-stawicka

Termin: 06.04.2017 r., godz. 9:30 – 12:30, Ostrów Wlkp., ul. Poznańska 74, Hotel Platan
Cena 100 zł.

Liczba miejsc ograniczona!
Zarejestruj się już dziś

Rejestracja na szkolenie

Zarejestruj się już dziś

Szkolenie „E-wizerunek. Jak Cię widać w sieci”

Zagadnienia jakie poruszymy:

Przyjrzymy się firmowym stronom internetowym.
Co o Tobie dowie się Twój klient z Internetu?
Co zdradza Twój profil na Facebooku?
Co to jest Instagram i czy jest mi potrzebny?

Prowadząca: Iwona Hartwig
http://swiadomiwbiznesie.pl/iwona-hartwig/

Termin: 16.03.2017 r., godz. 9:30 – 12:30, Ostrów Wlkp., ul. Poznańska 74, Hotel Platan
Cena 100 zł.

Liczba miejsc ograniczona!
Zarejestruj się już dziś

Rejestracja na szkolenie

Zarejestruj się już dziś

Krótka fotorelacja ze szkolenie „Sprzedaż jest najważniejsza”, które odbyło się 16.02.2017 r.

Szkolenie to cieszyło sie dużym zainteresowaniem. Było nas aż 40 osób, ale to nie wszyscy zainteresowani, dlatego szkolenie zostanie powtórzone już 20.04.2017 r.

Prowadząca: Kamila Wrocińska
http://swiadomiwbiznesie.pl/kamila-wrocinska/

Szkolenie „Sprzedaż jest najważniejsza”

Zagadnienia jakie poruszymy:

Kto może być sprzedawcą?
Kto potrzebuje Twoich produktów i usług?
Co kupuje Twój klient?
Dlaczego ma kupić u Ciebie, a nie u konkurencji?
Proces sprzedaży najlepszy dla Twojej firmy.
Szanse i zagrożenia każdego etapu sprzedaży.
Maksymalizacja skuteczności działań handlowych.
Budowanie relacji z klientem

Prowadząca: Kamila Wrocińska
http://swiadomiwbiznesie.pl/kamila-wrocinska/

Termin: 20.04.2017 r., godz. 9:30 – 12:30, Ostrów Wlkp., ul. Poznańska 74, Hotel Platan
Cena 100 zł.

Liczba miejsc ograniczona!
Zarejestruj się już dziś

Rejestracja na szkolenie

Zarejestruj się już dziś

Szkolenie „Sukcesja gospodarcza”

„Sukcesja gospodarcza z punktu widzenia prawa, finansów, podatków, ubezpieczeń.”

Co to jest?
Kogo dotyczy?
Kiedy się za to zabrać?
Jak się do tego zabrać?

Termin: 23.02.2017 r., godz. 12:00 – 15:00, Ostrów Wlkp., ul. Poznańska 74, Hotel Platan
Cena 100 zł.

To szkolenie będzie bardziej w kameralnym gronie aby poruszać tematy które będą dotyczyły uczestników i aby swobodnie wymieniać myśli i móc zadawać pytania.

Plan tematyczny szkolenia
1. Sukcesja, dziedziczenie, przekazanie, testament- jak interpretować te pojęcia, kiedy występują i jakie znaczenie mogą mieć w naszym życiu.
2. Identyfikacja ryzyk związanych z trwałością majątku, w zależności od formy prowadzonej działalności
3. Wskazanie możliwych rozwiązań oraz koszty i inne konsekwencje wdrażanych zmian
4. Możliwości zabezpieczenia siebie i rodziny na przyszłość.

Szczegóły warsztatu szkoleniowego już wkrótce.

Zarejestruj się już dziś

Życzenia Świąteczne

Podsumowanie konferencji

Z ogromną przyjemnością i satysfakcją informujemy:

18.11.2016 r. , w kompleksie hotelowym Borowianka, odbyła się pierwsza w Ostrowie Wielkopolskim konferencja dla przedsiębiorców

„Bądź świadomym przedsiębiorcą”

To była ogromna dawka wiedzy merytorycznej w dużym, ale spójnym przekroju tematycznym i bliskim każdemu przedsiębiorcy.

Uczestnikami byli przedsiębiorcy i osoby zarządzające przedsiębiorstwami, dla których własny rozwój i rozwój firm jest rzeczą bardzo ważną. Tylko mając świadomość nieustannych zmian i konieczności dostosowywania się do nich,  jesteśmy w stanie być na fali.

Konferencja odbyła się pod  Honorowym Patronatem:
Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego Beaty Klimek,
Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego
Starosty Pleszewskiego Macieja Wasielewskiego

Relacja fotograficzna

więcej

Zapraszamy na szkolenie „Ochrona danych osobowych”

Co zrobić aby przygotować się do spełnienia wymogów RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.).

Plan szkolenia:
8:45-9:00 Rejestracja uczestników
9:00 Rozpoczecie szkolenia
10.30-10.45 Przerwa kawowa
10.45-12.30 SZkolenie
12.30-13.00 Przerwa obiadowa
13.00-15.00 Szkolenie

Prelegent:  Bożena Krawczuk

Termin: 06.10.2017 r.
Godz. 09:00 – 15:00
Ostrów Wielkopolski

Rejestracja

Rejestruj

Zarejestruj się już dziś

Zarejestruj się już dziś

Patronat honorowy

Miasto i Gmina Raszków

Powiat Pleszewski